Złoto Łódź

Złote sztabki, a także złote monety są od wieków cenione przez handlowców i inwestorów z całego świata. Nic dziwnego, że także dziś inwestycje w ten cenny kruszec nieustannie zyskują na popularności. Szacuje się, że globalny popyt inwestycyjny na złoto rośnie od przełomu wieków średnio o 18% rocznie. Mieszkańcy takich miast jak Łódź chętnie lokują kapitał w złocie z kilku powodów, wśród których warto podkreślić ochronę pieniędzy przed inflacją, zabezpieczenie przed wahaniami kursów walut lub po prostu chęć zarobku.

Monety oraz sztabki złota są uważane za inwestycyjną „bezpieczną przystań”, ponieważ nawet w okresach kryzysu mają tendencję do wzrostu wartości. Wiele osób jako fundament swojego portfela inwestycyjnego traktuje właśnie złoto Łódź nie jest tutaj wyjątkiem – bardzo często realizujemy zamówienia z tego miasta, wysyłając cenny kruszec w przeróżnych formach do szerokiego grona klientów.

 

Złote monety Łódź – co warto wiedzieć przed zakupem?

Jako przedmiot inwestycji, złota moneta jest najczęściej wybierana przez osoby prywatne, które nie dysponują tak dużym kapitałem, jak np. fundusze czy banki. Łódź to miasto, w którym monety z cennego kruszcu są cenione przede wszystkim za konkurencyjne zwroty w porównaniu do innych popularnych aktywów finansowych oraz spodów na łatwe zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego.

Złote monety można bez problemu zakupić, jak i sprzedać, zwłaszcza jeśli wybiera się te najbardziej pożądane wersje z tzw. złotej szóstki, która obejmuje: Kanadyjski Liść Klonowy, Wiedeńskich Filharmoników, Amerykańskiego Orła, Amerykańskiego Bizona, Australijskiego Kangura i Krugerranda. Wszystkie z wymienionych, w różnych gramaturach, są dostępne w ofercie naszej firmy. Dużą zaletą najpopularniejszych wersji złotych monet jest także fakt, że w łatwy sposób można potwierdzić ich autentyczność oraz sprawdzić aktualną wartość. To doskonałe aktywo dla początkujących i doświadczonych inwestorów z takiego miasta jak Łódź.

 

Inwestycja w złote sztabki – dlaczego warto?

Sztabki złota to opłacalny sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego ze względu na często niższą cenę transakcji, niż w przypadku zakupu monet. Wiele osób wybiera największe sztabki cennego kruszcu, aby szybko i skutecznie zabezpieczyć swój kapitał, choć oczywiście w naszej ofercie można znaleźć również wersje w niższych gramaturach (od 1 do 100 g). Mniejsze egzemplarze świetnie sprawdzają się w roli oryginalnego podarunku na wyjątkową okazję. Klienci z takich miast jak Łódź często kupują złote sztabki jako prezent np. na Pierwszą Komunię Świętą czy ślub.

Wszystkie dostępne złote sztabki są rozpoznawalne oraz łatwo zbywalne na całym świecie – posiadają poświadczenie autentyczności. Produkują je rafinerie zatwierdzone przez LBMA. Wybierając naszą ofertę, mają Państwo pewność zakupu złota inwestycyjnego u sprawdzonego dealera metali szlachetnych. Dbamy o to, by zarówno monety, jak i sztabki były konkurencyjne pod względem ceny, opartej na aktualnym kursie rynkowym. Proponujemy naszym klientom bezpieczną wysyłkę zakupionego kruszcu pod wskazany adres, więc bardzo szybko możemy dostarczyć zamówienie również do Łodzi.

 

 

Korzyści z zakupu sztabek lub złotych monet

Gromadzenie oszczędności na koncie bankowym wiąże się niestety z postępującą utratą ich siły nabywczej na skutek inflacji. Posiadanie złota w formie fizycznej daje natomiast ochronę kapitału, bez względu na zawirowania gospodarcze. Jako niezależny środek nabywczy, złoto może nawet stać się pełnowartościowym środkiem płatniczym w czasach globalnego kryzysu bankowego, gdzie pieniądz fiducjarny przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie. Jednak samo utrzymanie wartości pieniądza nie daje jeszcze pełnego obrazu, dlaczego inwestorzy cenią złote sztabki tak mocno. Mennica Poznańska doświadcza rosnącego zapotrzebowania na złoto w ostatnich latach, ponieważ świadomość inwestycyjna w polskim społeczeństwie jest coraz większa. Złoto umożliwia osiągnięcie wyższej stopy zwrotu niż inne metody inwestowania, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka praktycznie do zera. W długim terminie na złocie nie da się stracić, gdyż jego wartość wykracza poza coroczną inflację. Niezwykle istotnym aspektem inwestowania w złoto jest płynność inwestycyjna. Złoto umożliwia szybką sprzedaż, więc zbywalność tego kruszcu stoi na najwyższym poziomie.

 

Złote monety Łódź – specyfika oferty Mennicy Poznańskiej

Popularne monety inwestycyjne dorównują sztabkom złota pod względem swojego potencjału do generowania zysków. Mennica Poznańska proponuje zestaw najbardziej popularnych monet, mając na uwadze łatwość ich późniejszej sprzedaży. Wśród korzyści, jakie posiada każda oferowana u nas złota moneta na pierwszym miejscu wymienia konkurencyjną cenę i szerokie spektrum wag i rodzajów. Posiadamy w asortymencie monety typu Krugerrand, Australijski Kangur czy Kanadyjski Liść Klonowy, występujące w wadze 1 uncji złota. Największą elastyczność wagową zapewnia natomiast moneta Wiedeńscy Filharmonicy. Mennica Poznańska gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, służąc mu fachową pomocą doradczą. Zachęcamy mieszkańców Łodzi do zainteresowania się inwestycjami w złoto. Ich skuteczność została poświadczona latami doświadczeń na rynkach finansowych. Żaden inny instrument nie wychodzi obronną ręką z każdego kryzysu. Złoto ma w sobie ogromny potencjał, którego nie warto pomijać.

 

W rosnącym popycie na złoto wielu inwestorów dostrzega potencjał do pomnażania kapitału w dłuższym okresie. Warto pamiętać o ogromnych zaletach, jakie Łódź otrzymuje dzięki naszej ofercie. Zatem, jeśli szukają Państwo takich haseł, jak „złote monety Łódź” lub „złote sztabki Łódź”, prosimy o kontakt z naszym Doradcą, który udzieli niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu

Regionalny Doradca Klienta

Włodzimierz Pietrzak
798 924 978

wlodzimierz.pietrzak@mennicapoznanska.com

Twój koszyk