Srebro Łódź

Chociaż złoto pozostaje królem metali szlachetnych dla milionów inwestorów, srebro jest cichym bohaterem ostatnich lat, do którego wiele osób wraca ze względu na różnorodność i przystępność cenową. Srebrne sztabki oraz monety są dziś postrzegane jako istotny element strategii inwestycyjnej, mającej na celu ulokowanie pieniędzy w aktywo, które nie traci na wartości i skutecznie zabezpiecza przed rosnąca inflacją. Niezależnie od założeń, produkty te będą stanowić doskonałe uzupełnienie portfela każdego inwestora z takich miast jak np. Łódź.

 

Srebrne monety i sztabki – dlaczego warto inwestować?

Warto podkreślić, że popyt na opisywany metal szlachetny pochodzi często z sektora przemysłowego i rynku konsumenckiego. Srebro ma wiele zastosowań praktycznych ze względu na swoje niesamowite właściwości, w tym wysoką przewodność cieplną i elektryczną oraz elastyczność. Co więcej, stanowi atrakcyjną, tańszą alternatywą dla złota. Srebro wykorzystuje się w wielu procesach produkcyjnych, np. do wytwarzania przewodników, bezpieczników, przełączników czy styków. Trudno dziś znaleźć elektronikę, która byłaby pozbawiona elementów z takiego materiału jak srebro Łódź to miasto, w którym nie brakuje zakładów przemysłowych, stosujących na co dzień w produkcji ten cenny kruszec.

Opisywany metal szlachetny odgrywa również istotną rolę w takich sektorach, jak medycyna, fotografia, fotowoltaika, wyposażenie wnętrz czy – co oczywiste – jubilerstwo. Z punktu widzenia inwestycyjnego, srebrne sztabki lub monety kupowane są w formie długoterminowej lokaty kapitału. Mają za zadanie zabezpieczyć środki przed niestabilnością gospodarczą i inflacją. Biorąc pod uwagę popularność srebra w przemyśle, jego rolę w produkcji biżuterii oraz renomę w świecie inwestorów, można bez obaw dodać ten cenny kruszec do posiadanych aktywów, by zbudować solidne zabezpieczenie finansowe na niepewne czasy.

 

Srebro Łódź – które monety lub sztabki wybierać?

Nasi klienci z takich miast jak Łódź bardzo chętnie sięgają przede wszystkim po najpopularniejsze srebrne monety. Możemy zaliczyć do nich np.: Amerykańskiego Orła, Słonia Somalijskiego, Kanadyjskiego Liścia Klonowego, Britannię, Australijskiego Kangura czy Wiedeńskich Filharmoników. Monety te dostępne są u nas w zestawach, pakowanych np. 20 x 1 uncja. Wyróżnia je nie tylko wartość inwestycyjna, ale także bardzo estetyczny design, dlatego znakomicie sprawdzają się jako oryginalne prezenty. Srebrne sztabki lub monety coraz częściej pełnią funkcję podarunku z takich okazji jak: ślub, urodziny czy różnego rodzaju jubileusze.

Łódź to miasto, z którego klienci często zamawiają u nas również całe sztaby srebra. Dostępne są m.in. wersje 1-kilogramowe. Jest to rozwiązanie wybierane zwykle przez osoby, szukające prostego sposobu na zakup większej ilości cennego kruszcu w jednym zamówieniu. Zarówno monety, jak i sztabki wykonano ze srebra najczystszej próby .9999. Wszystkie sztabki posiadają także wytłoczoną nazwę mennicy, znak certyfikacji i wagę. Jeśli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą srebra – zapraszamy do kontaktu. Łódź to jedno z miast, w którym posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

 

 

Srebrne monety Łódź – jak dokonać zakupu?

W Mennicy Poznańskiej udostępniamy również bogatą ofertę na monety inwestycyjne ze srebra. Każdy produkt pochodzi z mennic wyposażonych w akredytację LBMA. Nasz asortyment składa się z monet o gramaturze 1 uncji i wykonanych ze srebra o najczystszej próbie .9999. Lokowanie kapitału w srebrne monety to jeden z podstawowych składników rozbudowanego portfela inwestycyjnego, który ma pozostawać niezachwiany nawet wtedy, kiedy wykresy akcyjne gwałtownie pikują w dół. Srebrne monety w naszej ofercie pojawiają się w wielu wersjach – Amerykański Orzeł, Kanadyjski Liść Klonowy, Australijski Kangur, czy Wiedeńscy Filharmonicy. Nasze produkty sprzedajemy w zestawach osiągających w sumie 1 uncję srebra. W każdym pakiecie mieści się zatem 20-25 monet. Zakup monet srebrnych stanowi nie tylko dobrą decyzję inwestycyjną, lecz jest również idealnym pomysłem prezentu na specjalną okazję np. Chrzciny, Ślub czy Komunię. Elegancki wygląd monet oraz ich niewątpliwa wartość przy wymianie na gotówkę zyskały uznanie wielu osób, które poszukują nietuzinkowego pomysłu na obdarowanie najbliższych czymś cennym i praktycznym. Posiadając asortyment najpopularniejszych monet bulionowych na świecie, odpowiadamy na potrzeby inwestorów poszukujących instrumentu bezpiecznego, lecz także łatwo zbywalnego. Srebrne monety udowodniły swoją skuteczność inwestycyjną na przestrzeni lat, dlatego powinny znaleźć się w portfelu każdego świadomego inwestora.

 

Srebrne sztabki od Mennicy Poznańskiej

Korzystając z oferty Mennicy Poznańskiej w Łodzi otrzymują Państwo szansę zakupu sztabek srebra o wadze 1 kg w konkurencyjnej cenie. Srebrne sztabki doskonale zachowują swoją wartość. Przechowywanie oszczędności gromadzonych przez całe życie w formie elektronicznego zapisu na koncie bankowym nie daje żadnej pewności, że w dość krótkim czasie nie ulegną one rozproszeniu. Nawet jeśli wartość nominalna pozostanie bez zmian, siła nabywcza pieniądza nieuchronnie spada poprzez inflację. Srebrne sztabki dają natomiast stuprocentową gwarancję utrzymania realnej wartości pieniądza, a także czerpania zysków z inwestycji. Osoby z Łodzi inwestujące w sztabki srebra zyskują w Mennicy Poznańskiej sprawdzonego partnera na drodze do budowania stabilności w finansach osobistych.

Jeżeli szukają Państwo srebra i srebrnych monet w mieście Łódź, kruszec ten stanowi ważny element oferty Mennicy Poznańskiej, prosimy o kontakt z naszym Doradcą, który udzieli niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu

Regionalny Doradca Klienta

Włodzimierz Pietrzak
798 924 978

wlodzimierz.pietrzak@mennicapoznanska.com

Twój koszyk