Srebro Łódź i okolice – dlaczego warto się zainteresować tym kruszcem?

Gdy ceny akcji i obligacji gwałtownie maleją, a inflacja osiąga coraz wyższe poziomy, osoby posiadające oszczędności zwracają się w stronę bezpiecznych metod lokowania kapitału. Kupując srebro warto mieć na uwadze duży potencjał tego kruszcu nie tylko jako sposobu na ochronę kapitału, lecz również narzędzia do powiększania zysków. Srebro wyróżnia się nieco większymi fluktuacjami cenowymi od złota, szczególnie jeśli przyjmiemy krótkoterminowy horyzont analityczny. Jednocześnie duża płynność srebra gwarantuje pełną zbywalność w dogodnym dla inwestora okresie. Globalny kryzys finansowy wpędza w panikę wielu inwestorów, którzy nie dostrzegli znaczenia dywersyfikacji portfela o przewidywalne instrumenty. Jeżeli szukają Państwo srebra i srebrnych monet w mieście Łódź, kruszec ten stanowi ważny element oferty Mennicy Poznańskiej, której siedziba znajduje się przy ulicy Traugutta 25.

 

Srebrne sztabki od Mennicy Poznańskiej

Korzystając z oferty Mennicy Poznańskiej w Łodzi otrzymują Państwo szansę zakupu sztabek srebra o wadze 1 kg w konkurencyjnej cenie. Srebrne sztabki doskonale zachowują swoją wartość. Przechowywanie oszczędności gromadzonych przez całe życie w formie elektronicznego zapisu na koncie bankowym nie daje żadnej pewności, że w dość krótkim czasie nie ulegną one rozproszeniu. Nawet jeśli wartość nominalna pozostanie bez zmian, siła nabywcza pieniądza nieuchronnie spada poprzez inflację. Srebrne sztabki dają natomiast stuprocentową gwarancję utrzymania realnej wartości pieniądza, a także czerpania zysków z inwestycji. Osoby z Łodzi inwestujące w sztabki srebra zyskują w Mennicy Poznańskiej sprawdzonego partnera na drodze do budowania stabilności w finansach osobistych.

 

Srebrne monety Łódź – jak dokonać zakupu?

W Mennicy Poznańskiej udostępniamy również bogatą ofertę na monety inwestycyjne ze srebra. Każdy produkt pochodzi z mennic wyposażonych w akredytację LBMA. Nasz asortyment składa się z monet o gramaturze 1 uncji i wykonanych ze srebra o najczystszej próbie .9999. Lokowanie kapitału w srebrne monety to jeden z podstawowych składników rozbudowanego portfela inwestycyjnego, który ma pozostawać niezachwiany nawet wtedy, kiedy wykresy akcyjne gwałtownie pikują w dół. Srebrne monety w naszej ofercie pojawiają się w wielu wersjach – Amerykański Orzeł, Kanadyjski Liść Klonowy, Australijski Kangur, czy Wiedeńscy Filharmonicy. Nasze produkty sprzedajemy w zestawach osiągających w sumie 1 uncję srebra. W każdym pakiecie mieści się zatem 20-25 monet. Zakup monet srebrnych stanowi nie tylko dobrą decyzję inwestycyjną, lecz jest również idealnym pomysłem prezentu na specjalną okazję np. Chrzciny, Ślub czy Komunię. Elegancki wygląd monet oraz ich niewątpliwa wartość przy wymianie na gotówkę zyskały uznanie wielu osób, które poszukują nietuzinkowego pomysłu na obdarowanie najbliższych czymś cennym i praktycznym. Posiadając asortyment najpopularniejszych monet bulionowych na świecie, odpowiadamy na potrzeby inwestorów poszukujących instrumentu bezpiecznego, lecz także łatwo zbywalnego. Srebrne monety udowodniły swoją skuteczność inwestycyjną na przestrzeni lat, dlatego powinny znaleźć się w portfelu każdego świadomego inwestora.

Twój koszyk